Reklamní sdělení
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

První voliéry jsme si nechali vyrobit od profesionálů. Dvě voliéry z hliníkových profilů a plastových spojek v rozměrech:  délka120cm, výška 150cm a hloubka 55cm stály 13 000Kč. Velikost a rozmístění dvířek byly dle našich požadavků. Nevýhody tohoto řešení vidím v nízké spodní vaně /7cm/. Spodní boky jsme museli doplnit plastovým okrajem. Další nevýhodou je to, že voliéra je sice na kolečkách, ale ty jsou nanýtovány hned na spodní části. Pod voliérou je tedy na výšku prostor rovnající se výšce koleček. Pokud je voliéra v interiéru/náš případ/ nedostanete se pod ni s vysavačem.

Toto je podobná voliéra, kterou jsme si vyrobili sami. Je bez spodní vany, ale vzhledem k velikosti spodních dvířek se čistí bez problémů. Náklady bez práce cca 2 200Kč.

Další voliéra vlastní výroba. Tady jsou částečně použity díly ze dvou drátěných klecí. Zbytek stěn je pletivo. Vysoké plastové boky zabraňují vypadávání podestýlky vně voliéry. Plastový šuplík je rozdělen na dvě části. Voliéra je na vysokých nohách s kolečky, aby šel prostor pod ní vysávat.

Na tuto voliéru jsme použili dřevěné hranolky 18x18mm. Cena v délce 1,5m 19Kč. Dvířka z menších plochých lišt. Pletivo 14x14mm. Dole dvě plastové vaničky. Tato konstrukce je asi nejlevnější způsob výroby interiérové voliéry.

Největší voliéra kterou máme v interiéru. 

IMG_1196

Poslední typy vnitřních voliér. Vyrobeno z profilů 15x15x1mm drát 19x19x1mm.